10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Sivi Kamion Crvene Boje
İMDb Puanı 7,3

Sivi Kamion Crvene Boje

-

Kırmızı Renkli Gri Kamyon

Belgrad, 1991... Yugoslavya'nın parçalanmaya başladığı dönemler... Gavran, renk körü olduğu için ehliyet alamamış, kamyonlara saplantılı şekilde düşkün bir Boşnak köylüsüdür. Yakın zamanda hapisten çıktığı halde, sırf eğlence olsun diye bir kamyon çalabilecek kadar da çılgındır. Suzanna ise hamile olduğunu öğrenmiş, eğlenceye düşkün bir kızdır. Kürtaj için Dubrovnik şehrine gitmeye karar verir ancak beş parasızdır. Yolda otostop yaparken, Gavran'ın sürdüğü kamyon kendisine çarpar. Suzanna kazadan yara almadan kurtulabilmiştir. Bu arada Suzanna'nın aklına bir fikir gelir; Gavran'a kendisini Dubrovnik'e götürmesi için şantaj yapacaktır.

Kaderin karşılaştırdığı birbirinden tamamen farklı bu iki insan, zoraki de olsa bir yolculuğa başlamıştır. Gavran için Suzanna hayatı boyunca konuşma fırsatı yakaladığı ilk kadın, Suzanna içinse Gavran; hayatında tanıdığı binlerce geri zekalıdan sadece biridir. Ancak yol boyunca ikili, aradıkları şeylerin o kadar da farklı olmadığını göreceklerdir...

Sivi Kamion Crvene Boje (The Red Colored Grey Truck) - Kırmızı Renkli Gri Kamyon, toplam 6 ödül sahibi bir film.
  Tür: Komedi , Macera , Romantik
Yorum Alanı

55 − 51 =