10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Pygmalion
İMDb Puanı 7.8

Pygmalion

-

Çiçekçi Kız

Dilbilim profesörü Henry Higgins, Cockney çiçekçi kızı Eliza Doolittle'ı sadece altı aylık eğitimle bir prenses gibi gösterebileceğiyle övündüğünde, Albay George Pickering onu iddiaya sokar. Eliza, Higgins'in evine taşınır ve profesör, çöpçü babası Alfred ile mali bir anlaşmaya vardıktan sonra sıkı eğitimine başlar. Ancak değişim geçiren tek kişi cesur genç kadın değildir.
  Tür: Komedi , Romantik
  1. Janus Films’in 50 Yılı Özel Seti
      1 sene Önce   193
    Janus Films’in 50 Yılı Özel Seti Janus Films, Amerikalı izleyicilerin gözlerini Ingmar Bergman, Federico Fellini ve François Truffaut'un sanatsal güçlerinin zirvesindeki zevklerine açtı. Bu dünyaca ünlü dağıtım şirketinin ellinci yıldönümünü, DVD'de elli klasik film ve Janus Films'in hikayesini çeşitli yazılarla anlatan bolca resimli bir ciltli kitap içeren geniş bir koleksiyoncu kutusu olan Essential Art House: 50 Years of Janus Films ile kutlayor. Film tarihçisi Peter Cowie tarafından, Martin Scorsese'den bir övgü ve elli filmin tamamıyla ilgili kapsamlı, yepyeni notlar, ayrıca oyuncularla ilgili bilgileri içeren ve ABD galası bilgilerini de kapsıyor.İsterseniz filmlerin tamamını orjinal dilinde ve Türkçe altyazılı olarak sitemizden de izleyebilirsiniz.
Yorum Alanı

75 − = 65