9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Nouvelle Vague
İMDb Puanı 6.5

Nouvelle Vague

Tamamen birçok farklı kaynaktan ve birkaç tarihsel dönemden edebi alıntılardan oluşan gevşek anlatı, kısa sürede ona aşık olan zengin bir kadının bulduğu bir serseri ile ilgilidir. Boğulma kazası meydana gelir ve serseri ölür, ancak bir süre sonra iş arayan kadının hayatında yeniden ortaya çıkar. Yoksa adamın ikiz kardeşi olabilir mi?
  Tür: Dram
 1. En İyi 10 Varoluşçu Film!
    10 ay Önce   167
  En İyi 10 Varoluşçu Film! Varoluşçuluk, Fransız felsefeci Jean-Paul Sartre’ın “varoluş özden önce gelir” deyimi ile açıklanabilir. Buna göre varoluşçuluk fikir yapısında bir insan kendi sonuna sahip değildir çünkü insan varlığı sadece kendisinden öte diyazn edildiğinde hayata geçer. Varoluşçu felsefeye göre bir insan yaşamadan önce de vardır ve yaşantısına anlam katmak zorundadır çünkü o, sadece kendine ne yapıyorsa odur.
  Godard’ın En İyi 12 Filmi: Yeni Başlayanlar İçin Büyük Film Yapımcılarının Çalışmalarına Yönelik Bir Kılavuz
    1 sene Önce   163
  Godard’ın En İyi 12 Filmi: Yeni Başlayanlar İçin Büyük Film Yapımcılarının Çalışmalarına Yönelik Bir Kılavuz Merhum yönetmen sadece Yeni Dalga'nın başlamasına yardımcı olmakla kalmadı, sinemanın dilini de sonsuza dek değiştirdi.
Yorum Alanı

3 + 2 =