5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Mondo
İMDb Puanı 7,3

Mondo

Genç bir yetim çingene olan Mondo, kendisini potansiyel koruyucu aileleri araştırdığı, polisten kaçtığı ve çeşitli eksantrik insanlarla tanıştığı Fransa'da bulur. Mondo seyahatlerinde önce çocuğu asistan olarak kabul eden bir sihirbazla karşılaşır. Sonra tekrar yoluna devam eder, sonunda sokak akıllısı bir serseri olan Dadi ve bilge bir balıkçı olan Giordan ile arkadaş olur. Bu arada, çocuk anne ve babası olacaklara göz kulak olur.
  Tür: Dram
 1. Wes Anderson’ın En Çok Etkilendiği Filmler
    11 ay Önce   148
  Wes Anderson’ın En Çok Etkilendiği Filmler The Grand Budapest Hotel ve Moonrise Kingdom gibi fimlerle tanınan yönetmen Wes Anderson'ın, sinema sanatında kendi dilini oluştururken ona en çok ilham veren, en çok katkı sağlayan filmler, keşfedilmeyi bekleyen bir hazine değerinde.
  Godard’ın En İyi 12 Filmi: Yeni Başlayanlar İçin Büyük Film Yapımcılarının Çalışmalarına Yönelik Bir Kılavuz
    1 sene Önce   166
  Godard’ın En İyi 12 Filmi: Yeni Başlayanlar İçin Büyük Film Yapımcılarının Çalışmalarına Yönelik Bir Kılavuz Merhum yönetmen sadece Yeni Dalga'nın başlamasına yardımcı olmakla kalmadı, sinemanın dilini de sonsuza dek değiştirdi.
Yorum Alanı

9 + 1 =