5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Man in the Shadow
İMDb Puanı 6.9
 • Yönetmen:
 •  Süre: 80 Dakika
 • Ülke:
 • Yıl:
 • 321İZLENME

  0BEĞEN

  0BEĞENME

Man in the Shadow

-

Gölgedeki Adam

Virgil Renchler gelişen bir ekonomi sağlayan kasabanın tamamına hakimdir. Adamları çok ileri gidip göçmen işçilerinden birini öldürdüğünde şerif herkesin işi bozulacağı anlamına gelse bile katillerin peşine düşer.
  Tür: Aksiyon , Gerilim , Suç , Western
 1. Kaurismäki Sinemasında İşçi Sınıfı Temsili
    1 ay Önce   27
  Kaurismäki Sinemasında İşçi Sınıfı Temsili Sinema kariyerine Dostoyevski’nin Suç ve Ceza’sının bir uyarlaması olan Rikos Ja Rangaistus filmiyle başlayan Fin senarist ve yönetmen Aki Kaurismäki, 80’li yıllardan beri kendine has bir tavırla proletaryanın sinemadaki temsilcilerinden biri olmaya devam ediyor.
  Amerikan Bağımsız Sinemasının Öncüsü: John Cassavetes
    1 sene Önce   184
  Amerikan Bağımsız Sinemasının Öncüsü: John Cassavetes 1950’li yılların sonunda Fransız Yeni Dalga akımı o güne dek geçerli olan klasik sinema anlayışını yerle bir ederken, mevcut yapıya karşı alternatif arayışların ve özellikle Amerikan Sineması’na hakim stüdyo sistemine karşı bağımsız bir duruşun Hollywood içindeki ilk kıvılcımını ise genç bir aktör ateşliyordu, hem de sinema tarihine geçecek ilginçlikte bir hikaye ile…
  Aki Kaurismaki: ‘İşçiler Henüz Kendi Varoluşlarını Gerçekleştirememişler Midir?
    1 ay Önce   24
  Aki Kaurismaki: ‘İşçiler Henüz Kendi Varoluşlarını Gerçekleştirememişler Midir? Aki Kaurismäki Fin bir yönetmendir. Aslında Kaurismaki’den bahsederken ‘şu ülkenin yönetmenidir.’ diye bir yargıda bulunmak ele almış olduğu filmler açısından pek de doğru değildir, çünkü 1990 yapımı ‘Bir Katil Kiraladım’ adlı filminde  bahsettiği gibi ‘işçilerin vatanları yoktur.’ 
Yorum Alanı

+ 16 = 24