10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Husbands
İMDb Puanı 7.3

Husbands

-

Kocalar

Orta sınıftan, orta yaşlı 3 Amerikalı aile babası, Harry, Archie ve Gus, yakın ortak bir arkadaşlarının ölümünden tuhaf bir biçimde etkilenir. Çocukluk dönemindeki dayanışmayı tekrar yakalamaya çalışırlar; beraber Londra’ya giderek günlük rutinlerinden, işlerinden, eşlerinden ve arabalarından kaçarlar. Yetişkinliğin ve Amerikan Rüyası’nın peşinde koşmanın üstlerine yüklediği kalıpları reddetmek için, kayıp bir hafta sonu boyunca içer, flört eder, parti verir, kumar oynarlar. Fakat gerçeklik araya girer ve yitip gitmiş olan zamanın, yaşlarının ve başarısızlıklarının farkına varırlar.
  Tür: Dram , Komedi
  1. Amerikan Bağımsız Sinemasının Öncüsü: John Cassavetes
      5 ay Önce   82
    Amerikan Bağımsız Sinemasının Öncüsü: John Cassavetes 1950’li yılların sonunda Fransız Yeni Dalga akımı o güne dek geçerli olan klasik sinema anlayışını yerle bir ederken, mevcut yapıya karşı alternatif arayışların ve özellikle Amerikan Sineması’na hakim stüdyo sistemine karşı bağımsız bir duruşun Hollywood içindeki ilk kıvılcımını ise genç bir aktör ateşliyordu, hem de sinema tarihine geçecek ilginçlikte bir hikaye ile…
Yorum Alanı

Lütfen Yorum Öncesi İşlemi Gerçekleştiriniz 1 + 2 =