10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
House of Wax
İMDb Puanı 7,0

House of Wax

-

Canavarlar Sarayı

Profesör Henry Jarrod, bal mumu heykelleri yapma konusunda uzmanlaşmış, onları adeta canlı gibi gösterebilen dahi bir sanatçıdır. İş ortağı Matthew Burke, Jarrod'a bal mumu yapması için verdiği parayı kurtarma umuduyla ona korkunç sergiler açması yönünde baskı yapmaktadır. Jarrod bu teklifi reddedince Matthew, sigortadan para alabilme umuduyla Jarrod'un tüm eserlerinin de içinde olduğu mekanı ateşe verir.

Jarrod'un da yangında öldüğü düşünülür, ancak birkaç yıl sonra beklenmedik bir şekilde yeni bir sergi açarak ortaya çıkar. Bu sergisi, ölümü çağrıştırmaktadır. Ancak daha en değerli eseri olan Marie Antoniette'nin yenisini yapmamıştır. Yeni asistanının güzel arkadaşı Sue Allen'la karşılaşınca, mükemmel modeli bulduğunu fark eder. Ancak kimse tarafından bilinmeyen şudur ki; Jarrod'un bal mumu heykellerini yapmasının çok farklı bir yöntemi vardır...
  Tür: Korku , Suç
Yorum Alanı

+ 72 = 73