10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Hana Yori Mo Naho
İMDb Puanı 6.7

Hana Yori Mo Naho

-

Hana

Edo'nun fakir mahallelerinden birinde Soza adında bir samuray yaşar. Üç yıl önce babasının intikamını alması için klan dışına gönderilmiştir. Becerikli bir kılıç ustası değildir, ancak komşularıyla hayatı paylaşır, çocuklara okuma-yazma öğretir. Nihayetinde babasının katilini bulduğunda önünde iki seçenek vardır; ya samuray yolunu seçecektir ya da uzlaşı ve huzurun yolunu...
  Tür: Dram , Komedi
  1. Hirokazu Kore-eda Sineması: Ailenin ve Koşulsuz Sevginin İyileştirici Gücü
      10 ay Önce   117
    Hirokazu Kore-eda Sineması: Ailenin ve Koşulsuz Sevginin İyileştirici Gücü Bu yıl 75.si düzenlenen Cannes Film Festivali’nde, Kore ve Japonya’nın son yıllarda dünya sinemasında daha da çok konuşulmasını sağlayan iki efsane yönetmeninin filmleri çok konuşuldu: Park Chan Wook ve Hirokazu Koreeda. Park Chan Wook’un yönettiği Decision to Leave (Ayrılık Kararı) ile “En İyi Yönetmen” ödülüne sahip olurken, Hirokazu Koreeda imzalı Broker da Kore’nin sevilen usta oyuncusu Song Kang Ho’ya “En İyi Erkek Oyuncu” ödülünü getirdi. Bu yazımızda, yılın filmlerinden Broker’ı izlemeden önce Koreeda sinemasını tanımak isteyenler için detaylı bir rehber hazırlamak istedik.
Yorum Alanı

+ 55 = 57