1. Downton Abbey

  Downton Abbey

  IMDb : 8.7 6 Sezon 50 Bölüm

  Grantham Kontu Robert Crawleyin malikanesinde ailesiyle ve çalışanlarıyla yaşadığı, mutlu ve huzurlu olduğunu düşündüğü bir hayatı vardır. Ama bu hayatlar, 15 Nisan 1912 itibariyle bir daha eskisi gibi olamayacak şekilde değişir. Ünlü transatlantikTitanic buzdağına çarparak batar ve gemiyle birlikte Crawley ailesi iki ferdini kaybeder. Daha doğrusu iki varisi... ve olaylar başlar. 1912den itibaren başlayan hikaye sezonlar içerisinde 1920lere kadar uzanıyor.
  10.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      8.7   192

  •  Durum: Final Yapmış
  •  Tür: Dram , Romantik
  •  Orjinal Adı: Downton Abbey
  •  İlk Yayın Tarihi: 26.09.2010
  •  Bölüm Süresi: 66 Dakika
  •  Ülke:
  •  Kanal: ITV,PBS
Background
 1. Lord Grantham, Titanikin batmasıyla vârissiz kalınca aristokrat Crawley ailesinin büyük mâlikanesi tehlikeye girer.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Bir malikânede geçen bu dramanın ikinci sezonunda 1. Dünya Savaşı Avrupayı kırıp geçirir ve sınıf ayrımlarının keskin olduğu Britanya toplumunda değişim başlar.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 1. Dünya Savaşı sona erer, ancak malikâne sakinlerinin zorlu toplumsal değişiklikler, romantik entrikalar ve kişisel krizlerle boğuştuğu Downton Abbeyde sular durulmaz.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Crawley ailesi yaşanan trajedinin ardından duygusal ve mali sıkıntılarla uğraşır. Malikânenin üst ve alt katındakileri sürpriz gelişmeler bekler.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. Yeni İşçi Partisi hükûmetinin iktidara gelmesiyle Downtonda sert değişim rüzgârları eser. Bu arada Gregsonın kaybolması Lady Edithi şaşkına çevirmeye devam eder.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
 1. 1920lerde hayatlarında gerçekleşen birçok değişikliğe uyum sağlamaya çalışan Crawley ailesi ve çalışanları zor zamanlar geçirir.
 2. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum Alanı

− 7 = 1

SON EKLENEN HABERLER