10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
The Way We Were
İMDb Puanı 7.1

The Way We Were

-

Bulunduğumuz Yol

2. Dünya Savaşı sonrası ABD'nde Marksist bir yahudi olan Katie Morosky (Barbra Streisand), bir radyo istasyonunun yanısıra değişik birkaç işte birden çalışarak yaşamını sürdürürken bir yandan da politik inançları doğrultusunda üniversitede ve sokakta aktif eylemlere katılmaktadır. 1930'ların başında okulda tanıştığı deniz subayı Hubbell Gardiner'le (Robert Redford) yıllar sonra tekrar karşılaştıklarında ilk aşklarının canlandığını farkederek birlikte yaşamaya başlarlar. Hubbell, Hollywood için çalışan ve McCarthyciliğin etkisiyle kara listeye alınan bir senaristtir. Olayların gelişimi iki sevgilinin duygu yüklü yollarını ayıracaktır; üstelik Katie hamiledir.
  Tür: Dram , Romantik
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış

2 + 7 =

  1. avatar
      Hamit duran Eylül 15, 2022 18:30:22

    Emeğiniz ödenmez.Hoşgörünüzle yine. yönetmenin “This Property Is Condemned” filmini de (mümkünse mail.ru) yükleyebilir misiniz. aklımda yer etmiş bir kasaba nostaljisidir , unutulmaz bir klasiktir.