5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Born to Kill
İMDb Puanı 7,2
  • Yönetmen:
  •  Süre: 92 Dakika
  • Ülke:
  • Yıl:
  • 166İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Born to Kill

-

Öldürmek İçin Doğdu

Vahşi ve sert bir adam olan Sam Wilde'ın hoşlandığı kadın Laury, sadece onu kıskandırmak için başka bir adamla takılır. Ancak Sam, adamla tartışır ve onu öldürür. Cinayete şahit olan Laury'i de öldürdükten sonra bir trene atlar ve izini kaybettirir. Trende, kocasından yeni ayrılmış olan Helen ile tanışır ve ondan hoşlanır. Bir otele yerleşen Sam, Helen'i tekrar görebilmek için onun yanına gittiğinde Helen'in nişanlısı Fred ve üvey kız kardeşi Georgia ile karşılaşır. Helen'den ümidi kesen Sam, kısa sürede Helen'in üvey kız kardeşi Georgia ile evlenir. Onunla evlenmesindeki asıl amaç, Georgia'nın babasından büyük bir miras kalmış olmasıdır. Ancak Sam evlendikten sonra Helen ile aynı evde kalmaya başlayınca aralarındaki nefret ve tutku iyice çığırından çıkacak, ayrıca Sam'in işlediği cinayet de peşini bırakmayacaktır.

James Gunn’ın “Deadlier Than the Male” adlı romanından uyarlanan Born to Kill - Öldürmek Için Doğmuş, insanın içindeki kötülüğü açık şekilde dışarı vuran bir kara film.
  Tür: Film-Noir , Suç
Yorum Alanı

6 + 3 =