5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Abril Despedaçado
İMDb Puanı 7.4

Abril Despedaçado

-

Güneşin Ardında

Nisan 1910, Brezilya... Tonho, kardeşinin ölümüne neden olanlardan intikam alması için babası tarafından sürekli baskı altına alınmaktadır. Kendisinin önünde iki seçenek vardır; 20 yıllık yaşamını ya kendi eliyle sonlandıracak ya da bütün gelenekleri bir kenara itip uzaklara gidecektir. Tonho, kan davasının sonucunda öldüreceği kişinin ailesi en kısa zamanda kendisini bulup intikamını alacağını bildiğinden dolayı küçük kardeşinin de baskılarıyla uzun bir yolculuğa adım atmak isteyecektir...

Suçun ve intikamın eksik olmadığı Brezilya topraklarında geçen ve gerçek bir yaşamın öyküsünü anlatan Abril Despedaçado (Behind the Sun) - Güneşin Ardında, kan davasının sadece Ortadoğu toplumlarında olan bir baş belası olmadığını, dünyanın diğer gelişmemiş bölgelerinde de aynı şekilde yaşatıldığını bizlere gösteriyor. Altın Küre ödüllerine de aday gösterilen yapım, toplam 8 ödül kazandı.
  Tür: Dram
Yorum Alanı

51 + = 55